Jdi na obsah Jdi na menu
 


Boris Becker-(tenista)- www.borisbecker.de

Mika Häkkinen-(závodník)-× info@hwa-gmbh.de

Aleš Valenta-(akrobatický lyžař)-

Event Concept s. r. o.
U Bulhara 3
110 00 Praha 1
heslo "PODPIS"

Chrisitian Mayer-(lyžař)- office@christian-mayer.at

Pavel Valoušek-(jwrc rally)- valdasport@gmail.com

Robert Změlík-(desetibojař)- robertz@starlife.cz

Karel Loprais-(rally dakar)- duo@loprais.cz

Evi Sachenbacher-(lyžařka)- evi@evi-sachenbacher.de

Lukáš Bauer-(lyžař)-

Lukáš Bauer, Boží Dar 95, 362 62

Kateřina Neumannová-(lyžařka)-Kateřina Neumannová
Penzion na Zadově
Zadov-Stachy
384 73

Štěpánka Hilgertová-(kajakářka)-Hornomlýnská 1238
140 00 Praha 4

Lukáš Konečný-(profiboxer)-

Lukáš Konečný
Brandtova 4
Ústí nad Labem
40011

Martin Doktor-(kanoista)- md@martindoktor.cz

Mattias Akström-(DTM)- info@abt-sportsline.de

Christian Abt-(DTM)- info@abt-sportsline.de

Heinz-Harald Frentzen-(DTM)- info@abt-sportsline.de

Martin Tomczyk-(DTM)- info@abt-sportsline.de

Pierre Kaffer-(DTM)- info@abt-sportsline.de

Christian Olsson-(trojskokan)- www.christianolsson.se

Michael Greis-(lyžař)- www.michael-greis.de

Andreas Zuber-(GP2)- Výměna

Giancarlo Fisichella-(F1)- Výměna

Sigi Grabner-(Snowboard)- Výměna

Jiří Welch-(Basketbal)- info@jiriwelsch.cz

Jason Lezak-(plavec)- www.jasonlezak.com

Clivio Piccione-(GP2)- clivio@cliviopiccione.com

Manfred Stohl-(wrc)- info@stohl.at

Giorgio Mondini-(A1GP)- info@a1teamsui.com

Neel Jani- (A1GP)- info@a1teamsui.com

Fernando Alonso-×(F1)- Výměna

Olivier Panis-×(F1)- Výměna

Juan Pablo Montoya-×(F1)- Výměna

Martina Schild(lyžařka)- Výměna

Jan Matura(skokan na lyžích)- Výměna

Nico Rosberg-(F1)- Výměna

Sylviane Berthod-(lyžař)- www.ovomaltine.ch

Didier Cuche-(lyžař)- www.ovomaltine.ch

Ueli Kestenholz-(lyžař)- www.ovomaltine.ch

Nadia Styger-(lyžař)- www.ovomaltine.ch

Thomas Brüngmann-(závodník)- www.bonnfinanzmotorsport.de

Thomas Ambiel-(závondník)- www.bonnfinanzmotorsport.de

Oliver Rövenich-(závodník)- www.bonnfinanzmotorsport.de

Jiří Raška-(bývalý skokan na lyžích)

Horečky 635

744 01

Fenštát pod Radhoštěm

Sebastian Loeb(WRC)- fanloeb@wanadoo.fr

Gary Paffett-×(DTM)- www.garypaffett.com

Jean Alesi-× info@hwa-gmbh.de

Florian Auer- Výměna

Bernd Schneider-×info@hwa-gmbh.de

Bruno Spengler-×info@hwa-gmbh.de

Jamie Green-×info@hwa-gmbh.de

Jan Kopecký(wrc)- motorsport.kopecky@tiscali.cz

Bjorn Borg- info@bjornborg.net

Vítor Sá- info@sacompetition.com

Adam Lacko- Výměna

Edi Orioli- Výměna

Jiří Janák- Výměna

Charlie Kimball- Výměna

Sasha Heyer- contact@heyer-laciga.ch

Paul Laciga- contact@heyer-laciga.ch

René Rast- http://www.speed-academy.de/index.mxml?pid=26

Cristian Vietoris- http://www.speed-academy.de/index.mxml?pid=26

Jens Klingmann- http://www.speed-academy.de/index.mxml?pid=26

Nicolas Hülkenberg- http://www.speed-academy.de/index.mxml?pid=26

Peter Elkmann- http://www.speed-academy.de/index.mxml?pid=26

Timo Glock- http://www.speed-academy.de/index.mxml?pid=26

Tim Sandtler- http://www.speed-academy.de/index.mxml?pid=26

Giorgio Di Centa-lyžař- www.giorgiodicenta.it

Thomas Morgenstern-skoky na lyžích- Výměna

Martin Tauber-lyžař- www.martin-tauber.at 

Hannes Trinkl-lyžař- www.hannestrinkl.com

Alex Čejka(golf)- www.alex-cejka.com 

Bruno Risi (cyklistika)- Výměna

Eva Kurfüstová( lyžařka)- skiteamkarvina@centrum.cz

Peter Fill(lyžař)- www.peterfill.com

Cathy Freeman(atletka)- http://www.cathyfreeman.com.au/ 

Roberto Streit-(F3)-Výměna

Magdalena Neuner-(lyžařka)-  http://www.skiclub-wallgau.de/html/magdalena_neuner.html

Roman Kresta(WRC,Barum rally)- www.romankresta.com

Darren Manning(formule3000)- www.darrenmanning.com 

Giandominico Basso(rally)- www.giandomenicobasso.it 

Jane Saville(atletka)- www.janesaville.com 

Stefan Thanei-(lyžař)-  http://www.stefanthanei.com/

Daniele Masala(moderní pětiboj)- daniele.posta@danielemasala.com

Michael Schumacher- postfach 308, 1234 vufflens-le-chateau, Switzerland.

Tommi Mäkinen- info@tommimakinenracing.fi

Bettina Tall-lyžařka- www.bettinatall.ch

Daniela Meuli-snowboardistka- www.daniela-meuli.ch

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

RE:

(Admin, 3. 12. 2007 17:36)

THX

snmqcsozaf

(vmluq@apasahq.com, 13. 10. 2007 21:38)

best site! thanks!
<a href="http://htvdl./" >htvdl.</a>

avseqipfbc

(zplac@vldvwdt.com, 13. 10. 2007 15:57)

Hello! Good Site! Thanks you! shzjqzijdkpd

SPORT

(IVETA, 2. 9. 2006 17:47)

AHOJ SPORTE