Jdi na obsah Jdi na menu
 


Robin Williams- Výměna

Jean- Paul Belmondo- http://www.autogramy.kvalitne.cz/x_belmondo.htm

Jackie Chan-  http://www.autogramy.kvalitne.cz/x_chan.htm

John Travolta- P.O. Box 3560
Santa Barbara
CA 93130-3560
USA

Henry Ian Cusick-("Lost" Desmond)"Lost"
c/o Grass Skirt Productions
510 18th Avenue
Honolulu, HI 96816-4442

Michael Emerson-("Lost" Ben)- "Lost"
c/o Grass Skirt Productions
510 18th Avenue
Honolulu, HI 96816-4442

Yoon-Jin Kim-("Lost" Sun)-"Lost"
c/o Grass Skirt Productions
510 18th Avenue
Honolulu, HI 96816-4442

Jorge Garcia-("LOST" Hurley)- "Lost"
c/o Grass Skirt Productions
510 18th Avenue
Honolulu, HI 96816-4442

Jakub Železný- jakub.zelezny@czech-tv.cz

Vojtěch Bernatský- vojtech.bernatsky@czech-tv.cz

Robert Záruba- robert.zaruba@czech-tv.cz

Petr Vichnar- petr.vichnar@czech-tv.cz

Marcela Augustová- marcela.augustova@czech-tv.cz

Honza Musil- honzamusil@screamam.cz

Ivetta Blanarovičová- yvetta@blanarovicova.cz

Rowan Atkinson-× general@pbjmgt.co.uk

Jan Rosák- Osobně

Karel Šíp- Osobně

Pavel Poulíček- Osobně

Ed Harris-× edharris@studiofanmail.com

Jiří Bartoška- Nadace Film Festival
Panská 1
110 00 Praha 1

Radek Macháček- www.iprima.cz

Zdeňka Žádníková- www.zadnikova.cz

Libor Bouček- www.iprima.cz

Tereze Pergnerová- www.iprima.cz

Dalibor a Adéla Gondíkovi- loskutak@nova.cz

Dominik Bender- dominikb@t-online.de

Josef Dvořák-× www.josefdvorak.cz

Milan Markovič- milanm@studio77.sk

Jiří Janeček- jiri.janecek@czech-tv.cz

Otakar Černý- otakar.cerny@czech-tv.cz

Jiří Höelzl- jiri.hoelzl@czech-tv.cz

Jakub Bažant- jakub.bazant@czech-tv.cz

Petr Svěcený- petr.sveceny@czech-tv.cz

Roman Pistorius- roman.pistorius@czech-tv.cz

Ladislav Potměšil- Divadlo na Vinohradech
Náměstí Míru 7
120 00 Praha 2

Jiřina Jirásková- Divadlo na Vinohradech
Náměstí Míru 7
120 00 Praha 2

Bolek Polívka- polivka@bolek.cz

Petr Novotný- www.petr-novotny.cz

Jiří Lábus-
Studio Ypsilon
Spálená 16
110 00 Praha 1

Nicolas Cage-× nicolascage@studiofanmail.com

Mathew Perry-× matthewperry@studiofanmail.com

David Schwimmer-×davidschwimmer@studiofanmail.com

Angelina Jolie-× angelinajolie@studiofanmail.com

Alan Alda-× alanalda@studiofanmail.com

Klára Doležalová- dolezalova.fan@email.cz

Jiří Pecha-
Divadlo Husa na provázku
Zelený trh 9
602 00 Brno

Miroslav Donutil-

Národní divadlo
Ostrovní 1
112 30 Praha 1

Dietmar Huhn-

Agentur Rahn
Boelsche str. 68
12587 Berlin
Germany

Eva Aichmaierová- eva@aichmajerova.com

Halle Berry-× halleberry@studiofanmail.com

David Duchovny-× davidduchovny@studiofanmail.com

Ben Stiller-×BenStiller@studiofanmail.com

Tifani Amber Theisen-× tifaniambertheisen@studiofanmail.com

Jana Paulová- agenturajapa@volny.cz

Judi Dench- email@julianbelfrage.co.uk

Václav Postránecký-

Národní divadlo
Ostrovní 1
112 30 Praha 1

Franco Nero- Výměna

Matt Leblanc×- mattleblanc@studiofanmail.com

Tim Allen×- timallen@studiofanmail.com

Lisa Kudrow×- lisakudrow@studiofanmail.com

Jaromír Bosák- jaromir.bosak@ceskatelevize.cz

Pavla Charvátová- Výměna

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

csete07@hotmail.com

(csete imre, 13. 3. 2009 16:00)


Hello !
First of all , sorry but my english is poor!
I’m an hungarian collector .
If you interest, look my blogsot: http://www.kiskun.blogspot.com/
On this page are only my trade or „for sale” dedicated photos. I will put the price to the photos on the future.
I’m looking for collector friends , trade partners or buyers „around the world”.
My e-mail:csete07@hotmail.com
Bye
Imi

Re: Markéta

(Admin, 3. 12. 2007 17:31)

Omlouvám se... na web už moc nechodím. Každému zválšť a přesně tak jak jste to psala ve vašem první příspěvku....

:-(

(Markéta, 10. 11. 2007 10:42)

Vidím, že na mě serete:-(

Odpověď

(Markéta, 2. 9. 2007 17:39)

Dobrý den.
Prosímvás, nemohl by jste mi odpovědět na otázku.
Pořád uvažuju, jak to mám poslat:-)

Ztraceni

(Markéta, 16. 6. 2007 19:32)

Dobrý den prosím Vás já by sem se chtěla zeptat,jak jste psal hercům ze seriálu LOST
Jestli každému zvláť, nebo dohromady a jestli jste posílal i obálku se známkou uvnitř a ještě jestli jste posílal fotku k podepsání. Prosím o odpověď. Předem za všechno moc děkuji.
Spozdravem Markéta